INSEKTPOL Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Fumigacja, Ozonowanie

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Specjalizacje i marki

Firma Insektpol

Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów w barnży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, których cechuje nie tylko szeroka wiedza z zakresu D.D.D, ale też wysoka kultura osobista. Proponujemy Państwu swoją markę, bo już dziś wiemy, że jesteśmy wstanie zapewnić Państwu to, czego od nas oczekujecie. Dodatkowo nasi klienci wiedzą, że doświadczenie i fachowowość to nasza wizytówka.

Dla kogo jesteśmy?

Ofertę naszej firmy kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, ozonowaniem, fumigacją lub innym zabiegiem związanym z działalnością naszej firmy. Firma INSEKTPOL wykonuje również usługi Pest Control kierowane w szczególności do firm zarządzających zakładami produkcyji żywności oraz miejsc ich przechowywania. Dodatkowo naszymi odbirocami są również właściciele hoteli, supermarketów jak również małych sklepów, restauracji. Przedstawiona oferta idealnie również sprawdza się w sektorze rolniczym oraz w mieszakniach i domach klientów indywidualnych.  Działamy na terenie całego kraju, a w uzasadnionych przypadkach również po za granicami Polski. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo.

Podstawowe sektory do których kierowana jest nasza oferta: 

 • sektora spożywczo - przemysłowego - Podstawowe usługi oferowane w sektorze: zapobieganie występowa gryzoni, zwalczanie szkodników oraz prowadzenie dokumentacji dla potrzeb systemu GHP/HACCP, BRC, IFS, AIB, GMP, IPM,
 • sektora rolniczego - Oferowane działania w danym sektorze: ozonowanie ferm drobiu i pomieszczeń gospodarczych, wykonywanie zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, pomoc producentom warzyw i owoców w uzyskaniu certyfikatu GLOBAL G. A. P. oraz HACCP
 • sektora klienta indywidualnego - Inowacyjne metody ozonowania  i osuszania mieszkań, domów i budynków gospodarczych, odkomarzanie ogrodów i terenów przydomowych, likwidacja gniazd szerszeni oraz os, usuwanie przykrych zapachów, usuwanie pleśni i grzybów w domu, sprzątanie miejsc zgonów.
 •  sektora użyteczności publicznej - dezynfekcja chemiczna oraz ekologiczna, ozonowanie urzędów, szpitali, przedszkoli i innych budynków użyteczności publicznej, usuwanie nieprzyjemnych zapachów z dodatkową dezynfekcją i likwidacją bakterii, wirusów, grzybów oraz innych drobnoustrojów.

Marka zobowiązuje

INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najnniższą cenę. Realizujemy projekty których celem jest poprawa działania zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji przy zachowaniu najniższej ceny. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z najnowszymi wytycznami panującymi w Polsce. 

5

 

Kontakt

13-300 Nowe Miasto Lubawskie,
Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd