INSEKTPOL Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Fumigacja, Ozonowanie

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

SERDECZNIE WITAMY 

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem wspracia w zwalczaniu szkodników oraz poznanie profesjonalnej wiedzy na tematy związane z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. 

Działalność naszej firmy skupia się na potrzebach naszych klientów w zakresie tępienia szkodników, usuwania niebezpiecznych zwierząt jak również zwalczanie innych zagrożeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i staranności możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku D.D.D. Zaznaczyć należy jednak, że nie zawsze wysoka skuteczność wiąże się z dużymi kosztami - związane to jest tylko i wyłącznie z firmą INSEKTPOL. Staramy się dopasować naszą szeroką gamę ofert do indywidualnych potrzeb naszych aktualnych i przyszłych klientów.

Podstawowe świadczone usługi przez firmę Insektpol:

deratyzacja (monitoring szkodników, audyt zagrożeń, kontrola populacji szczurów i myszy, wprowadzanie nowoczesnych systemów kontroli i zwalczanie gryzoni)

dezynfekcja (ozonowanie pomieszczeń, stosowanie odpowiednich środków chemicznyh lub zastosowanie niegroźnych metod: dezynfekcja suchą parą)

dezynsekcja (zastosowanie odpowiednich środków chemicznych, fumigacja lub gazowanie oraz odkomarzanie i zwalczanie much)

To tylko garstka dostępnych w naszej bazie usług skierowanych do Państwa, więcej szczegółowych informacji możecie Państwo otrzymać po kontakcie telefonicznym lub na podstronie: Produkty i usługi.

Zapewniamy swoim klientom wysoką skuteczność z gwarancją bezpieczeństwa dzięki swojej dośwaidczonej i wyspecjalizowanej kadrze. Charakterystyczną cehcą naszych pracowników jest wykonywanie swoich obowiązków z pasją - łączy nas wiedza na temat szkodników i chęć pomocy Państwu!

5

 

Kontakt

13-300 Nowe Miasto Lubawskie,
Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd