INSEKTPOL Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Fumigacja, Ozonowanie

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

SERDECZNIE WITAMY 

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem wspracia w zwalczaniu szkodników oraz poznanie profesjonalnej wiedzy na tematy związane z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. 

Działalność naszej firmy skupia się na potrzebach naszych klientów w zakresie tępienia szkodników, usuwania niebezpiecznych zwierząt jak również zwalczanie innych zagrożeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i staranności możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku D.D.D. Zaznaczyć należy jednak, że nie zawsze wysoka skuteczność wiąże się z dużymi kosztami - związane to jest tylko i wyłącznie z firmą INSEKTPOL. Staramy się dopasować naszą szeroką gamę ofert do indywidualnych potrzeb naszych aktualnych i przyszłych klientów.

Podstawowe świadczone usługi przez firmę Insektpol:

deratyzacja (monitoring szkodników, audyt zagrożeń, kontrola populacji szczurów i myszy, wprowadzanie nowoczesnych systemów kontroli i zwalczanie gryzoni)

dezynfekcja (ozonowanie pomieszczeń, stosowanie odpowiednich środków chemicznyh lub zastosowanie niegroźnych metod: dezynfekcja suchą parą)

dezynsekcja (zastosowanie odpowiednich środków chemicznych, fumigacja lub gazowanie oraz odkomarzanie i zwalczanie much)

To tylko garstka dostępnych w naszej bazie usług skierowanych do Państwa, więcej szczegółowych informacji możecie Państwo otrzymać po kontakcie telefonicznym lub na podstronie: Produkty i usługi.

Zapewniamy swoim klientom wysoką skuteczność z gwarancją bezpieczeństwa dzięki swojej dośwaidczonej i wyspecjalizowanej kadrze. Charakterystyczną cehcą naszych pracowników jest wykonywanie swoich obowiązków z pasją - łączy nas wiedza na temat szkodników i chęć pomocy Państwu!

5

 

Kontakt

13-300 Nowe Miasto Lubawskie,
Grunwaldzka 7

505 177... 654więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd